W miniony weekend odbyły się inauguracyjne zawody we florecie kobiet i mężczyzn, otwierające sezon 2023/2024. Zawodniczki i zawodnicy spotkali się w Obornikach Śląskich na I Pucharze Polski Juniorów Młodszych. Z zawodów tych nasi reprezentanci przywieźli do Torunia 3 puchary! To ogromne osiągnięcie i powód do dumy. 
Wśród dziewcząt z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Emilia Szefera, która zdobyła puchar za zajęcie drugiego miejsca. W walce finałowej przegrała z Hanią Wojtas, zawodniczką Gdańskiej Szkoły Szermierki.
Drugi puchar wśród dziewcząt wywalczyła Kinga Kowalska, która zajęła 6. miejsce, przegrywając w decydującej walce o miejsce w strefie medalowej z Nataszą Kuś, zawodniczką D'Artagnan Ursynów.
Wśród chłopców puchar zdobył Cyprian Guliński, który zajął 7. miejsce. Gratulujemy Cyprianowi udanego występu!. Mamy nadzieję, że z turnieju na turniej będzie jeszcze lepiej.
Pozostali nasi reprezentanci zdobyli cenne doświadczenie i pokazali, że są gotowi na kolejne wyzwania. Brawo dla Julki, Hani, Alicji, Tomka, Konrada, Bartka i Wojtka.