W Mistrzostwach Polski Seniorów rozegranych w hali warszawskiego Torwaru nasi zawodnicy podopieczni Trenera Krzysztofa Żurawskiego wywalczyli dwa medale 🥈🥉.

Jan Jurkiewicz zdobył srebrny medal, pokazując swoje niezwykłe umiejętności i determinację w dążeniu do najwyższych celów. W walce finałowej pełnej zwrotów akcji przegrał 15:13 z Leszkiem Rajskim.

1

Karolina Żurawska zdobyła brązowy medal w kategorii kobiet, demonstrując swoje niezwykłe umiejętności na tym poziomie rywalizacji! W walce decydującej o awansie do finału przegrała 15:9 z Julią Walczyk-Klimaszyk.

3

Rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów były ostatnim turniejem zaliczanym do listy olimpijskiej Polskiego Związku Szermierczego. Wśród mężczyzn Jan Jurkiewicz zajął 1 miejsce a Karolina Żurawska wśród kobiet wywalczyła 5 miejsce. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie nominacji olimpijskich.