W Trzebnicy zostały rozegrane Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie kobiet i mężczyzn. Znakomicie w nich spisała się Karolina Żurawska, nasza najbardziej utytułowana zawodniczka, która wywalczyła srebrny medal. Wyczyn to niebywały bo jest to trzeci srebrny medal z rzędu wywalczony w tej kategorii wiekowej. A jak dobrze wiemy medal złoty już jest w kolekcji Karoliny. Medal cieszy tym bardziej, że okoliczności w jakich został zdobyty dostarczyły nam sporo emocji. Po wygraniu wszystkich walk w eliminacji grupowej Karolina przystąpiła do turnieju głównego rozstawiona z numerem pierwszym. W pierwszej rundzie pokonała 15:0 Julię Wiśniewską z AZS Warszawa. Druga i trzecia runda to spora dawka adrenaliny, emocje sięgnęły zenitu. Najpierw Karolina pokonała 15:14 Sarę Mikulak z AZS Warszawa by chwilę później wygrać 15:14 z Hanną Wojtas reprezentantką Gdańskiej Szkoły Szermierki. Walka półfinałowa przebiegła już nieco spokojniej i nasza zawodniczka wygrała z Malwiną Kołodziejczyk reprezentantką UKS De La Salle Gdańsk 15:8. W walce finałowej Karolina zmierzyła się z Amelią Olszewską reprezentantką AZS AWFIS Gdańsk i przegrała 15:9.

Z bardzo dobrej strony w turnieju indywidualnym zaprezentowali się Karol Kwiatkowski i Mikołaj Olszewski. Po bezproblemowym przebrnięciu eliminacji grupowych wygrali swoje walki także w rundzie pierwszej i drugiej eliminacji bezpośredniej. Trochę sprawa skomplikowała się w walce o ćwierćfinał zawodów bo obaj nasi reprezentanci trafili na siebie. Po przepięknej walce pełnej zwrotów akcji minimalnie lepszy okazał się Karol, który wygrał 15:14.

W turnieju drużynowym nasze zespoły zarówno żeński w składzie (Karolina Żurawska, Oliwia Kowalska, Nadia Jaszczołt, Emilia Szefera) jak i męski w składzie (Mikołaj Olszewski, Karol Kwiatkowski, Jan Gaczyński, Cyprian Guliński) zajęły szóste miejsce.